Tilbud på feriehus i forbindelse med orienteringsløb
Skal du med til orienteringsløb i weekenden den 20.- 21. marts?
Så har vi et godt tilbud på overnatning i skønne ferieboliger midt i naturen men alligevel tæt på det hele.
Din får følgende specialpriser på ophold fra fredag d. 19. marts til søndag d. 21. marts:
- Feriehus til 5 personer i 2 nætter: Fra kun 900 kr. pr. nat - Du sparer fra 875 kr. ved 2 nætter*
- Feriehus til 6+1 personer i 2 nætter: Kun 1.000 kr. pr. nat Du sparer 795 kr. ved 2 nætter*
- Ønsker du flere nætter bedes du kontakte receptionen på reception@skagenstrand.dk eller 9848 7222
- Priserne er inklusive slutrengøring, vand, varme- og energiforbrug
- Linnedpakker inkl. håndklæder kan lejes til 60 kr. pr. person. Du sparer 38 kr. pr. person
* Besparelse i forhold til listepris
Sådan bor du på Skagen Strand
Du kan vælge mellem feriebolig til 5 eller 6+1 personer. Alle fuldt udstyret og med sydvendt terrasse. Det er derfor en oplagt mulighed at tage din familie med, eller dine løbevenner.
Hver dag kan du bestille morgenmad, som nydes i dit eget feriehus inden dagen går i gang. Vi tilbyder, at du selv kan sammensætte din morgenmad fra et udvalg af friskbagte rundstykker og brød, pålæg og drikke. Du kan også vælge at bestille en færdig morgenmenu. Vi har en menu til voksne (2 personer) og en menu til børn.


Selv om vores indendørs faciliteter er lukket på grund af myndighedernes restriktioner, kan I frit benytte alle udendørs faciliteter såsom minigolf og petanque. Har I små børn med, vil de elske vores udendørs legepladser.
Det er nemt at komme hertil og vi har selvfølgelig gratis parkering i nærheden af dit feriehus.
Kommer du med tog, ligger vores hoveddør kun få hundrede meter fra Hulsig station. Og herfra tager det kun små 12 minutter med tog ind til Skagen by.
Har du spørgsmål er du altid velkommen til at kontakte os på reception@skagenstrand.dk eller på 9848 7222.